Urlop z partnerem czy z przyjaciółką?

Urlop z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa lub Twoi szaleni oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć atuty oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – atuty
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu czy też podobnych okolicznościach – wiele ludzi zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek tematem. To również całe mnóstwo wspaniałego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – pozytywy
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak w pewnych sytuacjach niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.